Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Анна (2017)

Анна (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Жахи
  • Країна: США
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Мйкл Крм
Дивитися повний фільм Анна (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет трилер Гнн крутиться нвколо двох нвіжених молодих людей, які обожнюють вплутувтися в різні внтюри і поспішють ептувти громдськість. Вони зхоплюються відеозйомкою і знходяться в постійному пошуку ціквих відкриттів. Хлопці хочуть підготувти унікльний мтеріл, що мє пряме відношення до прнормльних явищ. Коли їм стє відомо про примітному містечку, де зібрні згдкові ртефкти, вони неодмінно збирються в дорогу.

Дивкувті внтюристи приїжджють в тємничий музей, де починють увжно роздивлятися нявні експонти. Серед місцевого нселення ходить сумнівн легенд про те, ніби всі предмети нділені ндприродними здібностями. Сміливцям, які нвжуються близько підійти до реліквій, згрожувтиме смертельн небезпек.

Невтомні шукчі пригод не ндто вірять у містику і не побоюються розгнівти господрів змку. Вони помічють стршну ляльку, що володіє дром відкривти ворот пекл. Безвідповідльні товриші крдуть ігршку з нміром зняти її пересувння н кмеру. Вони сподівються звнтжити в інтернет сенсційне шоу і знйти бжну популярність. Своїм вчинком друзі вивільняють злісних тврюк, тисячоліттями томившихся під змком.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 11-01-2018, 12:38
Відгуків 0
Переглядів: 458

Анна (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий