Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Небачене диво (2017)

Небачене диво (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 94 хв.
  • Режисер: Енді Ппці
Дивитися повний фільм Небачене диво (2017) безкоштовно з українським дубляжем. З смого дитинств Роберт був дуже повним хлопчиком. Він звик до постійних нсмішок однолітків, який ввжв героя фільму Небчене диво звичйним невдхою. Але з віком хлопець зрозумів, що може бгто чого досягти в житті. Борючись із зйвою вгою, він позбвлявся і від комплексів, міцно зсіли в голові. Після зкінчення школи молод людин довго не міг визнчитися з вибором професії. Йому звжди хотілося стти поліцейським і зймтися розслідувннями злочинів. Ось тільки цю ідею не підтримують ні друзі, ні родичі.

Роберт знходить в собі сили піти нперекір бжнням оточуючих т подє документи в Поліцейську кдемію. Зкінчивши нвчння, хлопець стє детективом в місцевому упрвлінні. Але перше ж розслідувння ствить його в глухий кут. Спрв в тому, що одн з крщих учениць школи потрпляє в лікрню з дивним дігнозом. Дівчин перебувє н межі життя і смерті-з величезної кількості нркотичних зсобів, виявлених в її крові. Мти Кйлы і її друзі шоковні цією новиною, дже в мленькому містечку ніколи не було подібних випдків.

Нмгючись розібртися зі спрвою, Роберт несподівно знходить нові зчіпки. Розплутуючи клубок, молод людин стикється з дивною рекцією нйближчого оточення дівчини. Склдється врження, що вони всі як-то пов'язні з тргедією.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 12-01-2018, 13:23
Відгуків 0
Переглядів: 558

Небачене диво (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий