Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лабіринт (2017)

Лабіринт (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Лабіринт (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Ще не тк двно Лррі був вільною людиною, ктивно беруть учсть в оргнізції політичних демонстрцій. Рзом зі своїми друзями хлопець нмгвся боротися зі сформовною системою, і відкрито викривти корумповних чиновників. Але через стихійно виниклих зворушень герой фільму Лбіринт виявляється одним із зсуджених, зсуджених до відбувння тюремного терміну. Поз себе від обурення, чоловік нмгється звернутися з допомогою до двокт. Але тк і не отримує шнсу уникнути ув'язнення.

Потрпивши в одну з нйстршніших в'язниць крїни, Лррі стикється з цим сввіллям. Тюремники відкрито знущються нд рештнтми, дозволяють собі принижувти і бити їх. Вирішивши, в що б то ні стло знову стти вільним, хлопець уклдє угоду зі своїми товришми по нещстю. Відтепер кожен з них стє увжним спостерігчем і не упускє жодної детлі. Герой хоче зібрти воєдино всю інформцію про тюремні порядки, щоб знйти спосіб зробити втечу.

Але Лррі не збирється ствти ізгоєм і все життя ховтися від влди. Він здумв щось грндіозне. Не розповідючи своїм друзям про детлі плну, молод людин стє оргнізтором смого мсштбного втечі з всю історію тюрми.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 12-01-2018, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 1 058

Лабіринт (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий