Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Лабіринт (2017)

Лабіринт (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Лабіринт (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Ще не так давно Ларрі був вільною людиною, активно беруть участь в організації політичних демонстрацій. Разом зі своїми друзями хлопець намагався боротися зі сформованою системою, і відкрито викривати корумпованих чиновників. Але через стихійно виниклих заворушень герой фільму Лабіринт виявляється одним із засуджених, засуджених до відбування тюремного терміну. Поза себе від обурення, чоловік намагається звернутися за допомогою до адвоката. Але так і не отримує шансу уникнути ув'язнення.

Потрапивши в одну з найстрашніших в'язниць країни, Ларрі стикається з цим свавіллям. Тюремники відкрито знущаються над арештантами, дозволяють собі принижувати і бити їх. Вирішивши, в що б то ні стало знову стати вільним, хлопець укладає угоду зі своїми товаришами по нещастю. Відтепер кожен з них стає уважним спостерігачем і не упускає жодної деталі. Герой хоче зібрати воєдино всю інформацію про тюремні порядки, щоб знайти спосіб зробити втечу.

Але Ларрі не збирається ставати ізгоєм і все життя ховатися від влади. Він задумав щось грандіозне. Не розповідаючи своїм друзям про деталі плану, молода людина стає організатором самого масштабного втечі за всю історію тюрми.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 12-01-2018, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 2 273

Лабіринт (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: