Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Газетяр: Життя і Times Бена Бредлі (2017)

Газетяр: Життя і Times Бена Бредлі (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Джон Мджіо
Дивитися повний фільм Газетяр: Життя і Times Бена Бредлі (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Бенджмен Бредлі нродився в смій ззвичй, нічим не примітною сім'ї. Бтьки хлопчик не могли збезпечити синові хорошу освіту, оскільки ледве зводили кінці з кінцями. Будучи зовсім юним хлопцем, герой фільму Гзетяр: Життя і Times Бен Бредлі зписвся в ряди збройних сил. Він брв учсть у військових діях під чс Другої Світової війни і влсними очим бчив біль і стрждння людей. Сме в ті роки у мйбутньої легенди журнлістики з'явился ідея стти репортером.

Повернувшись додому, юнк вступє до університету і прлельно починє роботу дрібним службовцем у редкції невеликий гзетки. Нвчння дється героєві рідкістю легко, дже від природи він володіє видтними здібностями і умінням виржти свої думки. З чсом хлопець освоюється в новому для себе бізнесі і вивчє всі премудрості друкрської спрви. Цей безцінний досвід стне в мйбутньому редктору видвництв "The Washington Post" хорошу службу. Вивчивши потреби і інтереси своїх читчів, тлновитий репортер примудряється зберігти і покрщувти рейтинг гзети з кожним виходом. Одним з перших в крїні Бен вводить поняття про журнлістському розслідувнні.
Сме його перу нлежить безліч викривльних сттей, перетворили зшттную гзетку "The Times" в одне з нйпопулярніших виднь в світі.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 12-01-2018, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 488

Газетяр: Життя і Times Бена Бредлі (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий