Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Моя щаслива сім'я (2017)

Моя щаслива сім'я (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Німеччин, Фрнція, Грузія
  • Тривалість: 120 хв.
  • Режисер: Нн Еквтімішвілі, Сімон Гросс
Дивитися повний фільм Моя щаслива сім'я (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Розмінял шостий десяток тбіліськ вчительк вирішується н відчйдушний вчинок. Вон знімє квртиру в длекому міському рйоні і мє нмір прожити злишок днів в смоті і спокої. Приголомшен рідня спочтку кидється з'ясовувти причини ткого рдикльного рішення жінки похилого віку. Чоловік Сосо, дорослі син і дочк, престрілі бтьки нвперебій відмовляють Мнну від поспішного кроку.

Але грузинськ словесниц злишється непохитною. Вон несподівно прозрівє, розуміючи, що втрчє нзвжди особисту свободу і клде н вівтр птрірхльного сімейного уклду влсні бжння і мрії. Чш жіночого терпіння переповнюється до крїв і виливється у відкритий виклик. Численні родичі від умовлянь переходять до звинувчень і докорів. Обурене оточення починє пригдувти їй минулі обрзи і претензії.

Втомлен від бйдужості близьких і нв'язливою бтьківського піклувння героїня нвжується н смостійний вибір своєї долі. Відкинувши збобони, вон нмгється знйти душевну рівновгу в розлуці з невдячними родичми. Їй нлежить випробувти переломний момент життєвого шляху і нвчити ближніх цінувти почуття і переживння людей, які живуть поруч.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 12-01-2018, 13:15
Відгуків 0
Переглядів: 609

Моя щаслива сім'я (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий