Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ти, я і він (2017)

Ти, я і він (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Дейзі Ейткенс
Дивитися повний фільм Ти, я і він (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нетрдиційн пр цілком щслив спільним проживнням. Олівія більшу чстину чсу проводить в офісному оточенні, ле повернення в любовне гніздечко приносить рдісне відчуття сімейного зтишку. Олексндр свіж і грн, ле влстиві її віку вчинки викликють роздртувння зрілої подруги.

Сподівючись н блгополучне вирішення дрібних побутових негрздів, досвідчен серцеїдк пропонує молодій кохнці створити спрвжню сім'ю. Єдиною перешкодою в релізції подібного союзу виявляється відсутність дитини у однієї з учсниць люблячого тндему. Але незріл приятельк приймє в бгнети серйозну пропозицію. Між дівчтми відбувється сврк. Юн художниця зливє проблему лкоголем і потрпляє в поліцейську ділянку. Рішуче нлштовн подружк потйки проходить процедуру штучного зпліднення, використовуючи для цієї мети сусід в якості біологічного бтьк.

Незбром прочк приходить до примирення і з'ясовується, що друг дівчин ткож вгітн. Ситуція усклднюється вторгненням в нлгоджене життя двох жінок меткого Джон, що живе по сусідству. Він нмгється зруйнувти сформовну ілюзію односттевого щстя і зволодіти розтшувнням господині сусідської квртири.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 12-01-2018, 13:23
Відгуків 0
Переглядів: 757

Ти, я і він (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий