Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015)

Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: Японія
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Сіон Соно
Дивитися повний фільм Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) безкоштовно з українським дубляжем. У далекому майбутньому чисельність людей, помітно скорочується. Всілякі хвороби поступово знищують людську расу. А з-за різних природних аномалій і катастроф жити на Землі стає практично неможливо. Щоб врятуватися від повного вимирання, герої фільму Шепоче зірка змушені шукати притулку, освоюючи віддалені планети і галактики. Щоб не втрачати зв'язку один з одним, колишні земляни починають обмінюватися листами.

Замість використання високотехнологічних можливостей сучасних засобів зв'язку люди воліють старовинний спосіб передачі новин. Вони пишуть листи на листках паперу, а потім відправляють їх один одному. Доставкою пошти займається андроїд Йоко Судзукі. Робот виглядає як звичайна дівчина, але володіє унікальними здібностями і штучним інтелектом. З часом героїня настільки звикає до своєї роботи, що починає відчувати містяться в листах емоції.

Властиві роботам переживання поступово оволодівають Йоко. Вона відчуває всепоглинаючу любов, глибоку ніжність, щемливу тугу і пронизливу надію, укладену в кожному посланні. Намагаючись швидше доставити листи адресатам, Судзукі готова на будь-які подвиги. Їй доводиться долати величезні відстані, подорожувати крізь інші світи, щоб дати людям можливість не втратити себе.
Автор: adminko, додано 13-01-2018, 11:37
Відгуків 0
Переглядів: 376

Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий