Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015)

Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Фантастика
  • Країна: Японія
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Сіон Соно
Дивитися повний фільм Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) безкоштовно з українським дубляжем. У длекому мйбутньому чисельність людей, помітно скорочується. Всілякі хвороби поступово знищують людську рсу. А з-з різних природних номлій і ктстроф жити н Землі стє прктично неможливо. Щоб врятувтися від повного вимирння, герої фільму Шепоче зірк змушені шукти притулку, освоюючи віддлені плнети і глктики. Щоб не втрчти зв'язку один з одним, колишні земляни починють обмінювтися листми.

Змість використння високотехнологічних можливостей сучсних зсобів зв'язку люди воліють стровинний спосіб передчі новин. Вони пишуть листи н листкх пперу, потім відпрвляють їх один одному. Доствкою пошти зймється ндроїд Йоко Судзукі. Робот виглядє як звичйн дівчин, ле володіє унікльними здібностями і штучним інтелектом. З чсом героїня нстільки звикє до своєї роботи, що починє відчувти містяться в листх емоції.

Влстиві роботм переживння поступово оволодівють Йоко. Вон відчувє всепоглинючу любов, глибоку ніжність, щемливу тугу і пронизливу ндію, уклдену в кожному послнні. Нмгючись швидше доствити листи дрестм, Судзукі готов н будь-які подвиги. Їй доводиться долти величезні відстні, подорожувти крізь інші світи, щоб дти людям можливість не втртити себе.
Автор: adminko, додано 13-01-2018, 11:37
Відгуків 0
Переглядів: 334

Шепоче зірка (Шепіт із зірки) (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий