Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ми любимо тебе, Саллі Кармайкл! (2017)

Ми любимо тебе, Саллі Кармайкл! (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 84 хв.
  • Режисер: Крістофер Горм
Дивитися повний фільм Ми любимо тебе, Саллі Кармайкл! (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сймон звжди мріяв стти відомим письменником. Після зкінчення університету герой фільму Ми любимо тебе, Сллі Крмйкл! склв і видв свою першу книгу. Але глибокі філософські роздуми втор тк і не знйшли відгук у серцях читчів. Однк молодий чоловік уперто продовжувв творити, сподівючись н мйбутній успіх. Одн з одною його повісті виходили в світ і приносили видвництву лише збитки.

Не бжючи ствити хрест н письменницькій кр'єрі, Сймон приймє несподівне рішення. Він пише нехитрий любовний ромн про стосунки між дівчиною і тритоном. Автор у фрбх описує переживння героїв, їх пристрсні зустрічі і стрждння від смотності. Несподівно для всіх книг нбувє шлену популярність. Видвництво не встигє друкувти нові тиржі, см творець починє отримувти величезні гонорри з свою творчість.

Але шлений успіх і фіннсове блгополуччя не рдують Сймон. Нвпки, він стє ще більш змкнутим і похмурим. Відгородившись від усіх, хлопець щиро переживє, що тк і не зумів донести до читч спрвжнє мистецтво. Однк тут його життя втручється рук Фортуни, якій судилося нзвжди змінити долю молодої людини.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 13-01-2018, 11:40
Відгуків 0
Переглядів: 748

Ми любимо тебе, Саллі Кармайкл! (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий