Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Армія Шедвелла (2016)

Армія Шедвелла (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Бойовики
  • Країна: Великобритнія
  • Тривалість: 92 хв.
  • Режисер: Джоель Ново
Дивитися повний фільм Армія Шедвелла (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Сутички футбольних фнтів, які регулярно відбувються в рйоні Шедвелл, стють все більш небезпечними. Між двом ворогуючими угруповннями вболівльників сплхують не просто вуличні бійки, збройні зіткнення, в результті яких бгто отримують серйозні порнення. Місцеві детективи впевнені, що хтось грмотно керує молодими хлопцями, віртуозно мніпулюючи їх свідомістю. Щоб зловити оргнізтор і зібрти досттньо докзів, вирішено відпрвити в бнду одного з поліцейських. Цією людиною стє Мухммед - молодий офіцер, не тк двно прийшов н службу в упрвління.

Герой фільму Армія Шедвелл впровджується в угрупувння. Для того щоб стти своїм серед відчйдушних головорізів, він змушений дотримувтися встновленого в бнді порядку. Мухммеду доводиться збути про своїх релігійних переконннях, сім'ї, морльних принципх і зсдх. З чсом він нстільки вживється в обрз, що дійсно починє відчувти себе спрвжнім злочинцем.

Проходить кільк місяців. Мухммеду вдється зібрти необхідні відомості для передчі інформції поліцейським. Але герой змислюється про првильність цього рішення. Чи зуміє молодий чоловік розібртися в своїх думкх і почуттях?
Автор: zombie, додано 13-01-2018, 11:40
Відгуків 0
Переглядів: 683

Армія Шедвелла (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий