Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Різдвяна відпустка (2017)

Різдвяна відпустка (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв.
  • Режисер: Мел Демскі
Дивитися повний фільм Різдвяна відпустка (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нвчлся н фкультеті журнлістики, Еморі відрзу ж отримл місце репортер в гзеті. Амбітної і енергійною героїні фільму Різдвяну відпустку офісн робот здється нудною і безперспективною. Але одного рзу дівчин отримує цікве звдння. Їй нлежить нписти серію зміток н туристичну тему. Щоб як слід вивчити ту чи іншу крїну, крсуня повинн особисто побувти тм, вивчити основні визнчні пм'ятки і розібртися в тонкощх місцевої кухні.

З чсом Еморі вдється створити цілий збірник нотток, доповнених корисними пордми бувлої мндрівниці. Дівчин стє відомою письменницею і спрвжньою світською левицею. В її житті відбувється бгто нового. Але незмінною злишється лише звичк проводити новорічні свят в невеликому будиночку, розтшовному в лісовій глушині. У цей пнсіонт героїня приїжджє кожен рік, щоб відпочити подлі від міської суєти і метушні.

Однк цього рзу її чекє неприємний сюрприз. Із-з збою в прогрмі бронювння будиночок виявився зйнятий іншими людьми. Еморі доводиться розділити житло з молодим вдівцем Скоттом і його мленькою донькою Кеті. З дівчинкою героїня моментльно знходить спільну мову, от з її бтьком ніяк не може порозумітися. Але з перебігом чсу ситуція змінюється н крще...

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 15-01-2018, 12:04
Відгуків 0
Переглядів: 878

Різдвяна відпустка (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий