Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Новорічний тато (2018)

Новорічний тато (2018) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Оригінал
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2018
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Андрій Крсвін
Дивитися повний фільм Новорічний тато (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Одним з головних героїв фільму є звичйний хлопець Мітя, який прцює професійним фотогрфом з непогну вингороду. Він - звзятий холостяк, не плнує серйозних стосунків з предствницями протилежної стті. Приятелі героя постійно вислуховують жрти з боку Діми щодо їх сімейних відносин.

Одного рзу хлопці приймють рішення відплтити гумористу тією ж монетою. Вони довго розробляють плн дій, як би то крще розігрти дотепного фотогрф. Рішення приходить до них бсолютно випдково. Друзі зустрічють н вулиці восьмирічного хлопчик, який мріє придбти грний подрунок н честь мйбутнього свят для своєї мми. Але в нього зовсім немє грошей н покупку. Димины друзі пропонують хлопчині підзробити, предствившись рідним сином успішного фотогрф.

Хлопчин після недовгих роздумів погоджується н зпропоновні умови. А то обствин, що хлопчик звуть ткож, як головного героя Митею, ндє ситуції ще більшу комічність. Дитин веде себе дуже природно, н відміну від нічого не підозрює новорічного тт Чим зкінчиться розігрш?

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: zombie, додано 12-07-2018, 22:34
Відгуків 0
Переглядів: 737

Новорічний тато (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий