Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Злий Ангел (2017)

Злий Ангел (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: Сто
  • Режисер: Джемі Тревіс
Дивитися повний фільм Злий Ангел (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет комедійної дрми Злий Ангел крутиться нвколо чрівної брюнетки по імені Еліссон Пйк. Вон мє безглуздим і бунтрським хрктером, який неоднорзово доствляв їй купу неприємностей. Смовпевнен юн особ проживє н небесх, де в неї є певні обов'язки. Вон безвідповідльно ствиться до своєї роботи і періодично порушує встновлені керівництвом првил.

Коли жителі рйського містечк втомилися терпіти зухвлі витівки скндльної Еліссон, то вирішили провчити її прогнли н Землю. Норовистий нгел перетворился в звичйну дівчину. Її ктегорично не влштувло тке перевтілення, ле з відсутністю вибору вон повинн бул змиритися з непривбливою долею. Дівчин усвідомил, що їй необхідно випрвити нделнные помилки, ле не знл, як сме це зробити.

Безстршн Еліссон почл потихеньку досліджувти плнету і знйшл для себе комфортну квртирку. Бжючи зробити гроші, вон влштувлся н цікву посду і обзвелся ндійними друзями. Незбром їй сподобвся симптичний чоловік, який проживє по сусідству. Мил крсуня зкохлся з нового знйомого, ле розуміл, що коли-небудь буде зобов'язн повернутися в Рй.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 14-01-2018, 20:05
Відгуків 0
Переглядів: 896

Злий Ангел (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий