Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шматок Космічного Льоду (2017)

Шматок Космічного Льоду (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 83 хв.
  • Режисер: Ірин Ходюш
Дивитися повний фільм Шматок Космічного Льоду (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Героїнею дрмтичної історії Шмток Космічного Льоду стл чрівн Вір, як зіткнулся з суворими випробувннями. Обрнець зрдив її довіру і втік із сім'ї. Чоловік не побжв піднімти н ноги дитину, боягузливо переклвши обов'язки щодо її виховння н колишню кохну. Жінк нмглся знйти підходящу роботу т збезпечити син необхідними блгми, ле в неї не вийшло прцевлштувтися н хорошу посду.

Зневірившись зробити фіннси зконним шляхом, енергійн Вір нвжился ступити н кримінльну доріжку. З юних років вон усвідомлювл, що неймовірно привблив і здтн звоювти серце будь-якого вподобного чоловік. Пнянк вирішил скористтися своєю крсою і почуттям гумору з нміром спокусити зможних бізнесменів. Після того, як товстосуми починли їй довіряти, вон безсовісно обкрдл їх і зникл в невідомому нпрямку.

Через деякий чс Вір зрозуміл, що нств момент зв'язти зі злочинною діяльністю і злягти н дно у фрнцузькій глибинці. Вон підготувл документи, необхідні для длекої подорожі, ле незбром стлося нещстя. Бндити викрли неповнолітнього нщдк злодійки і не збирються відпускти.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 15-01-2018, 11:49
Відгуків 0
Переглядів: 654

Шматок Космічного Льоду (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий