Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чужа мати (2016)

Чужа мати (2016) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 83 хв.
  • Режисер: Гбріел Толлмн
Дивитися повний фільм Чужа мати (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Чуж мти – кртин про горе двох близьких людей. Кожн з сестер готувлся до головному признченню у житті жінки. У обох повинні були нродитися діти. Клер літл н крилх щстя, предствляючи свого млюк. Вон подумки млювл рйдужне мйбутнє. Кімнт для дитини, дрібнички, перші слов. Вгітн розмовлял з мленьким чоловічком, якого носил під серцем, регуючи н його поштовхи.

Гнн бул менш емоційн. Вон усвідомлювл, що скоро з'явиться дитин. Розуміл відповідльність і свій бтьківський борг. В той чс, як Клер носился з приводу нйменших змін в ході вгітності, сестр зберігл смовлдння. Жінк мйже не турбувлся про мйбутні пологи. Вжливий момент нближвся. Тргедія стлся рптово, розбивши душу однієї з них.

Клер нсолоджувлся сином всього 11 днів, після чого він пішов у світ інший. Жінк мло не збожеволіл н нервовому грунті. Вон не могл прийняти жорстоку првду. Анн нродил блгополучно. Єдиною проблемою стло бйдужість новоспеченої мтері до немовляти. Природний інстинкт у неї спв. Що це – містик бо зкон підлості? Сестри повинні були розібртися в мінливості долі, хоч б зрди невинної дитини.
Автор: adminko, додано 15-01-2018, 11:49
Відгуків 0
Переглядів: 792

Чужа мати (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий