Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Цукерка з Барель (2017)

Цукерка з Барель (2017) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: Індія
  • Тривалість: 116 хв.
  • Режисер: Nakshatra Айер Тіврі
Дивитися повний фільм Цукерка з Барель (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У центрі комедійної кртини Цукерк з Брель знходиться симптичний хлопець, який проживє в індійському місті. З дитячих років він дружить з хризмтичним юнків. Життєрдісні молоді люди з юності підтримують один одного, і все горе переживють спільно. Їх відносини неоднорзово перевіряються н міцність, ле кожен рз вони доводять свою віддність. Хлопці впевнені, що в мйбутньому їх чекє безліч позитивних подій.

Ключовий персонж стрнно прцювв і зміг релізувти двню мрію. Він відкрив мленьку друкрню і почв зробляти непогні грошові кошти. Бжючи розвинути вигідний бізнес, він зпросив вірного товриш стти його фіннсовим пртнером. Один рдісно погодився н оперцію і негйно підписв договір. Влсники невеликої фірми не уявляли, з якими труднощми зіткнуться незбром.

Підприємець-почтківець познйомився з прекрсною дівчиною, як змусил його серце тремтіти. Він почв будувти плни про те, як звоює любов чрівної пнянки і не сумніввся в тому, що у нього все вийде. Чоловік не здогдуввся про те, що його приятель теж проявив симптію до миловидної жінки і не мє нміру йти з дороги.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 15-01-2018, 11:49
Відгуків 0
Переглядів: 828

Цукерка з Барель (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий