Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Комісар (1967)

Комісар (1967) онлайн українською

Комисср
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1967
  • Жанр: Драми, Воєнні
  • Країна: СРСР
  • Тривалість: 109 хв.
  • Режисер: Олексндр Аскольдів
Дивитися повний фільм Комісар (1967) безкоштовно з українським дубляжем. Фільм був зборонений для покзу більше двдцяти років. З 1967 р. по 1988 р. Ось вже бгто років Клвдія Ввілов комндує червонормійським згоном. Вон двно збул про свого минулого мирного життя, про простих рдощх і хвилинх безтурботного щстя. У героїні фільму Коміср є одн-єдин мет - нблизити перемогу в Громдянській війні. Жінк готов переносити будь-які тяготи і позбвлення, дже вон ввжє себе лише знряддям в рукх долі.

Одного рзу Клвдія дозволяє собі зхопитися чрівним офіцером і провести з ним ніч. А через кільк тижнів жінк розуміє, що вгітн. Ця новин призводить Ввілову в пнічний жх. Не в силх боротися зі своєю жіночою сутністю, вон вирішує виносити і нродити дитину. Але вгітність змушує героїню змислитися про бгто що. Вон не може уявити себе в ролі мтері, як піклується про свого млюк. Адже протягом стількох років коміср жил серед чоловіків і звикл ввжти себе безсттевим істотою, не вртим любові.

Прибувши в невелике південний містечко, Клвдія поселяється в єврейській родині Мгзнников. Вон хоче побути кільк днів в спокійній обстновці, щоб нродити млюк і осмислити, що відбувється. Але в місті починється бунт, під чс якого нселення жорстоко розпрвляється з євреями.
Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:11
Відгуків 0
Переглядів: 890

Комісар (1967) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий