Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Роман в оленячому заповіднику (2017)

Роман в оленячому заповіднику (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Мелодрами
  • Країна: США
  • Тривалість: 85 хв.
  • Режисер: Колін Тейс
Дивитися повний фільм Роман в оленячому заповіднику (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Моллі - розумн і симптичн жінк, ле їй ктстрофічно не щстить в особистому житті. Бгто років тому героїня фільму Ромн в оленячому зповіднику бул по-спрвжньому зкохн. Але в той період дівчин визнл, що не готов до серйозних стосунків і обрл кр'єру сім'ї. Згодом вон пошкодувл про своє рішення, ле було вже ндто пізно щось міняти.

Будучи смотньою, Моллі не любить свят і вихідні. А Різдво і Новий рік воліє проводити з кордоном, ніжчись н сонечку і нсолоджуючись теплим морем. Якрз нпередодні зимових свят дівчині вдється вигрти квиток н Ямйку. Проте відбувється прикр нклдк, і з вини прцівник туристичного гентств героїня опиняється в гірському зповіднику. Тут вон знйомиться з літньою подружньою прою, як присвятил своє життя розведення оленів.

Незбром в розплідник приїжджє Джред - мбіційний бізнесмен, здумв відібрти у влсників зповідник прв н землю. Між хлопцем і Моллі моментльно сплхує взємн симптія. Але, незвжючи н міцні почуття, дівчин нмгється перешкодити кохному в здійсненні його плнів. Чи вдсться їй зберегти відносини з симптичним хлопцем і переконти його відмовитися від своєї зтії?

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:11
Відгуків 0
Переглядів: 549

Роман в оленячому заповіднику (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий