Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Токійський гуль (2017)

Токійський гуль (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Токійський гуль (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Місцем дії кртини Токійський гуль є льтернтивн рельність, в якій поряд із звичйними смертними живуть могутні істоти. Вони хрчуються людською кров'ю і без неї відчувють себе неповноцінними. Предствники вмпірського клну ввжють з крще не висовувтися і не повідомляти людям про себе. Вони зберігють тємницю від інших жителів плнети зрди того, щоб уникнути мсової бійні.

Кен Кнекі є простим студентом престижного коледжу. Він відвідує розвжльні зклди, веселиться в дружній компнії, і не знє про те, який "подрунок" готує йому доля. Одного рзу юнк потрпляє в лікрню, де лікрі роблять йому вжливу оперцію. Лікрі рятують життя пцієнт, ле перетворюють його в полугуля. Це відбувється після того, як йому пересджують внутрішні оргни порненого вмпір.

Після ребілітційного періоду Кену доводиться вчитися приймти свою нову сутність. У нього виявляється нелюдськ тяг до вживння крові. Він нмгється змиритися із змінми і вирішити виниклі проблеми. Ключовий персонж знйомиться з іншими монстрми, і робить нполегливі спроби освоїтися серед них. При цьому він не бжє відмовлятися від зустрічей з друзями.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 13-07-2018, 02:10
Відгуків 0
Переглядів: 760

Токійський гуль (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий