Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Токійський гуль (2017)

Токійський гуль (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Токійський гуль (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Місцем дії картини Токійський гуль є альтернативна реальність, в якій поряд із звичайними смертними живуть могутні істоти. Вони харчуються людською кров'ю і без неї відчувають себе неповноцінними. Представники вампірського клану вважають за краще не висовуватися і не повідомляти людям про себе. Вони зберігають таємницю від інших жителів планети заради того, щоб уникнути масової бійні.

Кен Канекі є простим студентом престижного коледжу. Він відвідує розважальні заклади, веселиться в дружній компанії, і не знає про те, який "подарунок" готує йому доля. Одного разу юнак потрапляє в лікарню, де лікарі роблять йому важливу операцію. Лікарі рятують життя пацієнта, але перетворюють його в полугуля. Це відбувається після того, як йому пересаджують внутрішні органи пораненого вампіра.

Після реабілітаційного періоду Кену доводиться вчитися приймати свою нову сутність. У нього виявляється нелюдська тяга до вживання крові. Він намагається змиритися із змінами і вирішити виниклі проблеми. Ключовий персонаж знайомиться з іншими монстрами, і робить наполегливі спроби освоїтися серед них. При цьому він не бажає відмовлятися від зустрічей з друзями.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 17-01-2018, 00:06
Відгуків 0
Переглядів: 4 027

Токійський гуль (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: