Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Ритм серця (2017)

Ритм серця (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми, Воєнні
  • Країна: США, Індія
  • Тривалість: 107 хв.
  • Режисер: Дун Адлер
Дивитися повний фільм Ритм серця (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Келлі, героїня кінострічки Ритм серця, володіє блискучим нвичкми тнцівниці і мріє покзти себе в ділі. Вон ндзвичйно плстичн і ртистичн. Ці якості дозволяють їй гідно виступти перед вимогливої глядцької удиторією і зслужено куптися в оплескх. Юн особ не перестє вдосконлювтися в обрному нпрямку і нвчтися новим рухм.

Незвжючи н відмінні успіхи Келлі, її бтьки проти того, щоб вон зймлся тнцями. Предки робили нполегливі спроби переконти дочку в тому, щоб вон кинул безперспективн хобі і отримл гідно оплчувну спецільність. Дівчин не хотіл слухтися стрше покоління, ле усвідомлювл, що в іншому випдку бтько відмовить їй у нднні фіннсової підтримки.

З-з бтьківського тиску Келлі пішл вчитися в коледж, ле продовжил тренувння. Вон бул прийнят в успішний тнцювльний колектив і стл його незмінним членом. З-з гстролей пнночк не могл своєчсно готувтися до іспитів і зпустил нвчння. Рідня дізнлся про її провли під чс спільної поїздки н весільну церемонію. Спочтку вони розсердилися, ле в процесі подорожі поміняли свою думку.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:07
Відгуків 0
Переглядів: 916

Ритм серця (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий