Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Записки з раю (2016)

Записки з раю (2016) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Любительский двухголосный
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: США, Росія
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Амнд Шрп
Дивитися повний фільм Записки з раю (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Зписки з рю знйомлять глядч з світом шоу-бізнесу і молодою дівчиною Афіною. Їй з млих років бчился сцен і промені софітів. Музик і тнці чіпли струни душі, тому не дивно, що вон обрл професію тнцівниці. Хоч робот і приносил естетичне і морльне здоволення, перспектив не було. Знючи, що вік тнцюристів недовгий, мбітн особ почл пошук щсливого квитк.

Смотність і вжке дитинство нклли відбиток н психіку героїні, вон не гребувл увгою численних чоловіків. Шкідливі звички, куріння і вживння міцних нпоїв були супутникми дівчини. Вільний спосіб життя і легковжність, бжння отримти мксимльні бонуси від долі робили неможливим побудувти міцні відносини з однією людиною.

Фортун посміхнулся дівчині. У неї з'явився шнс гстролювти по різних крїнх в склді групи місцевої знменитості. Але, видно, місія Афіни бул в іншому. Бтько тнцівниці зліг від рку легенів. Дочки треб було подбти про вмирюче бтьків, який в свій чс прктично не дивився з дитиною. З вжким серцем і суперечливими чувуствми вон повернулся додому у Флориду. Може і не врто було перекреслювти кр'єру зрди невдячного предк?
Автор: adminko, додано 17-01-2018, 00:07
Відгуків 0
Переглядів: 832

Записки з раю (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий