Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бокс 27 (2016)

Бокс 27 (2016) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: Фрнція
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Арно Селиньяк
Дивитися повний фільм Бокс 27 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Венсн з'явився н світло в дуже зможній родині. Він звик до досттку т впевненості у звтршньому дні. Але після несподівної згибелі бтьків хлопцеві довелося смостійно спрвлятися з усім життєвими труднощми. Він зумів отримти чудову освіту, потім влштуввся н перспективну роботу. Через деякий чс герой фільму Бокс 27 знйомиться зі своєю мйбутньою дружиною. А незбром стє щсливим бтьком млюк Том.

Несподівн хвороб кохної дружини вибивє Венсн з колії. Не в силх спрвлятися зі своїми службовими обов'язкми, молод людин позбвляється роботи. А незбром помирє і обожнювн дружин, злишивши невтішного вдівця в смоті й тузі. Взявши себе в руки, герой нмгється змиритися з болем. Він щиро хоче знйти роботу, щоб мти можливість як слід піклувтися про мленького Томі.

Відчйдушний безгрошів'я змушує Венсн грнично скоротити свої витрти. Він змушений злишити звичний рівень життя і переселитися в мленьку комірчину, розтшовну н території підземного пркінгу. Але нвіть в тких умовх чоловік щиро піклується про свою дитину. Бтьк і син пов'язують міцні стосунки двох люблячих один одного людей. Поки одного рзу оргни опіки не приймють рішення відпрвити Том в прийомну сім'ю
Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:01
Відгуків 0
Переглядів: 910

Бокс 27 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий