Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Метьюз (2017)

Метьюз (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Історичні, Документальні
  • Країна: США, Великобритнія, ПАР
  • Тривалість: 80 хв.
  • Режисер: Рйн Скотт Уоррен
Дивитися повний фільм Метьюз (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Стенлі Метьюз ств одним з основоположників сучсного футболу. Незвжючи н унікльні фізичні дні, які дістлися цій людині від природи, чоловік невтомно удосконлювв свої нвички т вміння. Не бжючи зупинятися н досягнутому, спортсмен зумів розробити цілу тренувльну схему. З кожним роком видозмінюючи і доповнюючи її новими детлями, герой фільму Метьюз домгвся приголомшливих успіхів.

Будучи впертим і цілеспрямовною людиною, Стенлі не зупинявся ні перед якими труднощми. Йому довелося йти нперекір громдській думці. Адже в той чс спортивн кр'єр бул лише способом зробити гроші і дти їжу влсним мбіціям. Метьюз перетворив звичйний футбол в спрвжнє мистецтво. Йому нлежить ідея про розробку стртегії гри, розподіл ролей н поле і оргнізції продумних і злгоджених дій спортсменів. Величезну увгу герой звжди приділяв проблемі згльної фізичної підготовки грвців і суворому контролю.

Численні зздрісники, отруйні шлях мйстр пліткми й чуткми, тк і не змогли похитнути впевненість у влсних силх. Метьюз донині ввжється одним з ключових персон спортивної історії. Сме він вніс знчний внесок у популяризцію цього виду спорту і вивів його н світовий рівень.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 566

Метьюз (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий