Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Рамбл: Індіанці, які запалили світ (2017)

Рамбл: Індіанці, які запалили світ (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Документальні
  • Країна: Кнд
  • Тривалість: 103 хв.
  • Режисер: Ктрін Бейнбридж, Альфонсо Мйорну
Дивитися повний фільм Рамбл: Індіанці, які запалили світ (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Творці проекту Рмбл: Індінці, які зплили світ присвятили влсне творіння зхоплюючої історії про те, який неоціненний вплив зробили кндські і мерикнські виконвці н просувння рок-музики. Автори розповіли про кільк популярних і не дуже відомих співків, які злишили небиякий слід в історії. Кожен з них певною мірою вплинув н розвиток музичної культури.

Одним з ключових персонжів кртини ств хлопець н ім'я Фред Лінкольн Врэй. Він був рок-гітристом і виконувв скндльний хіт "Rumble". Доля дної композиції сумн. У длекому 1958-му році уряд великої держви суворо зборонив ствити пісню в ротцію н бгтьох рдіостнціях. Незвжючи н це нйбільш відвжні продюсери відмовлялися підкорятися нкзу т нвжувлися пускти злощсну рок-композицію в ефір.

Н прослвлених сучсних музикнтів вплинули безліч тлновитих попередників. Кумиром Тоні Беннет бул неповторн Мілдред Бейлі, чия кр'єр розвивлся в 30-х рокх попереднього століття. В прогрмі описн історія її сходження н олімп, ткож творчий шлях інших рок-музикнтів.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 496

Рамбл: Індіанці, які запалили світ (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий