Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Голубки (2017)

Голубки (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Ізрїль
  • Тривалість: 74 хв.
  • Режисер: Довер Кошшвілі
Дивитися повний фільм Голубки (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Бгто років тому Алон і Тмр випдково зіткнулися н вулиці. Їх непередбчене знйомство з чсом переросло у щирі відносини. Вирішивши уклсти шлюб, молоді люди із здоволенням поринули у рдості сімейного життя. Незвжючи н побутові проблеми і негрзди героям фільму Голубки звжди вдвлося знходити спільну мову і розуміти один одного.

Нпередодні десятої річниці сімейного життя Алон пропонує дружині по-особливому відсвяткувти знменний день. Він хоче зняти шикрний номер в готелі і провести з кохною незбутню ромнтичну ніч. Тмр з нтхненням підтримує ідею чоловік. Вон плнує здивувти його відвертим сексульним вбрнням і відпрвляється в мгзин білизни. Тм дівчин знйомиться з симптичною продвщицею, як підкидє героїні незвичйну ідею.

У передчутті ромнтичного вечор Алон вирішує пордувти кохну крсивим букетом. Він довго і стрнно підбирє нйбільш підходящий врінт. Трохи зтримвшись, герой із зпізненням прибувє у готель. Він піднімється в номер і стукє в двері. Але змість обожнювної дружини бчить н порозі зовсім незнйому нпіводягнену дівчину. Крсуня тут же приймється спокушти чоловік.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 17-01-2018, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 668

Голубки (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий