Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спостереження (2017)

Спостереження (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Спостереження (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Тому народився і виріс в маленькому провінційному містечку. Він ніколи не відчував бажання покинути рідні місця, оскільки щиро вважав себе щасливою людиною. Рано одружившись, герой фільму Спостереження жодного разу не пошкодував про своє рішення. Він прожив з коханою дружиною душа в душу багато років. Але одного разу жінка захворіла і померла, залишивши чоловіка з маленькою донькою. Ханна стала для люблячого батька справжнім подарунком долі.

Займаючи посаду шерифа, Тому звик не звертати уваги на скарги городян. Адже у заздрісних кумушек завжди знайдеться привід для сварки або дурна причина для виклику поліції. Але одного разу в містечку відбувається щось жахливе. У власному дворі герой виявляє три спотворених жіночих трупи. Викликавши криміналістів, чоловік приступає до розслідування. Але йому так і не вдається вийти на слід вбивці.

Буквально через кілька днів в офіс шерифа вривається Ріккі і прямо з порога розповідає про побачені в лісі закривавлених тіл. Цього хлопця городяни звикли вважати місцевим божевільним, адже молода людина володіє дивовижною фантазією та уявою. Навіть у власному будинку він примудряється знайти примар та демонів. Але в цей раз Тому розуміє, що недоумкуватий хлопчина каже чисту правду.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 17-01-2018, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 1 505

Спостереження (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: