Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спостереження (2017)

Спостереження (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Спостереження (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Тому нродився і виріс в мленькому провінційному містечку. Він ніколи не відчувв бжння покинути рідні місця, оскільки щиро ввжв себе щсливою людиною. Рно одружившись, герой фільму Спостереження жодного рзу не пошкодувв про своє рішення. Він прожив з кохною дружиною душ в душу бгто років. Але одного рзу жінк зхворіл і померл, злишивши чоловік з мленькою донькою. Хнн стл для люблячого бтьк спрвжнім подрунком долі.

Зймючи посду шериф, Тому звик не звертти увги н скрги городян. Адже у зздрісних кумушек звжди знйдеться привід для сврки бо дурн причин для виклику поліції. Але одного рзу в містечку відбувється щось жхливе. У влсному дворі герой виявляє три спотворених жіночих трупи. Викликвши кримінлістів, чоловік приступє до розслідувння. Але йому тк і не вдється вийти н слід вбивці.

Буквльно через кільк днів в офіс шериф вривється Ріккі і прямо з порог розповідє про побчені в лісі зкриввлених тіл. Цього хлопця городяни звикли ввжти місцевим божевільним, дже молод людин володіє дивовижною фнтзією т уявою. Нвіть у влсному будинку він примудряється знйти примр т демонів. Але в цей рз Тому розуміє, що недоумкувтий хлопчин кже чисту првду.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 17-01-2018, 00:03
Відгуків 0
Переглядів: 575

Спостереження (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий