Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Останній помах прапора (2017)

Останній помах прапора (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми, Воєнні
  • Країна: США
  • Тривалість: 125 хв.
  • Режисер: Річрд Лінклейтер
Дивитися повний фільм Останній помах прапора (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Кільк десятиліть тому Лррі був військовим лікрем у В'єтнмі. Чоловікові довелося пройти через безліч випробувнь, ночно бчити біль, стрждння і смерть. Сме н тій війні він знйшов спрвжніх вірних друзів. Щир підтримк товришів допомогл герою фільму Остнній помх прпор впортися з бгтьм життєвими негрздми. Колишній офіцер і уявити не міг, що незбром його мирне існувння перетвориться н спрвжнє пекло.

Син Лррі отримує повістку і відпрвляється в Ірк. Молодий хлопець проходить по тому ж шляху, який колись ств випробувнням для його бтьк. У ході військової оперції хлопець отримує серйозне порнення і вмирє. Його тіло привозять в Америку для поховння. Отримвши звістку про смерть єдиної дитини, герой впдє в глибоку депресію. Він не може впортися з нринули н нього емоціями і звертється з допомогою до бойовим товришм.

Незвжючи н те, що стрі друзі не бчилися бгто років, їм є про що поговорити. Адже тільки людин, як пройшл війну, здтний зрозуміти біль невтішного бтьк. Рзом зі своїми трьом товришми по службі Лррі відпрвляється в длеку поїздку. Йому нлежить подолти нелегкий шлях від ненвисті до прощення.

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 16-01-2018, 23:59
Відгуків 0
Переглядів: 654

Останній помах прапора (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий