Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Статеве дозрівання (2017)

Статеве дозрівання (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії, Драми
  • Країна: Німеччин
  • Тривалість: 96 хв.
  • Режисер: Лендер Хуссмн
Дивитися повний фільм Статеве дозрівання (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Нмгючись знйти тему для нової книги, Хннес Венгер вирішує звернути увгу н одвічні проблеми дітей і бтьків. Він не з чуток знє, як склдно знйти спільну мову з підростючим поколінням і зрозуміти їх інтереси і бжння. Адже у героя фільму Сттеве дозрівння є дочк-підліток, як вступил в дуже склдний період. Чоловік щиро хоче зблизитися з Крлою і допомогти їй впортися з усім проблемми.

Спочтку Він звертється з допомогою до своєї дружини. Але героїня не збирється брти учсть у сімейних перипетіях. Вон повністю сконцентровн н кр'єрі і бсолютно щслив. Адже після тривлого чсу, проведеного в ролі домогосподрки, їй нрешті вдлося вирвтися з кйднів буденності і перетворитися в спрвжню бізнесвумен. Доручивши чоловікові смостійно розібртися з проблемми і кпризми дочки, дружин щорнку відпрвляється в офіс.

Гннесу не злишється нічого іншого, крім як рдитися зі своїм стрим рмійським другом. Адже приятель стикється з ткими ж проблемми, як і см герой. Він точно тк же нмгється нлгодити стосунки із сином-підлітком, який з кожним днем стє все нестерпнішим. Чи вдсться чоловікм знйти підхід до своїм підростючим дітям?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: zombie, додано 17-01-2018, 00:00
Відгуків 0
Переглядів: 350

Статеве дозрівання (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий