Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Квітка (2016)

Квітка (2016) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2016
  • Жанр: Драми
  • Країна: Ітлія
  • Тривалість: 110 хв
  • Режисер: Клудіо Джовннезі
Дивитися повний фільм Квітка (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Дфн проживє в Римі і зробляє гроші, обкрдючи своїх ровесників н одній із стнцій метро. Неповнолітня дівчин підствляє ніж до горл жертви і вимгє негйно віддти мобільний телефон. Головн героїня кінофільму «Квітк» мє дуже сміливий і рішучий хрктер. Вон йде н злочин посеред білого дня і не боїться сторонніх поглядів.

Одного рзу дівчин робить фтльну помилку, нпвши н хлопця, бтько якого служить в првоохоронних оргнх. Співробітники поліції без прці ловлять юну грбіжницю і віддють під суд. Героїню році зсуджують до ув'язнення у випрвному зклді для неповнолітніх, в якому перебувють не лише особи жіночої стті, ле і чоловіки.

Незвжючи н суворі првил і постійний контроль Дфн знйомиться з симптичним і привбливим злочинцем чоловічого сектор н ім'я Джош. Молоді люди спілкуються з коштми тємницею листувння, в якій вони дізнються бгто нового, діляться особистими переживннями і мйбутніми плнми. Поступово їх відносини стють чимось більшим, ніж просто спілкувння. Герої починють відчувти взємну прихильність і нез'ясовне вблення один до одного.
Автор: adminko, додано 17-01-2018, 17:07
Відгуків 0
Переглядів: 781

Квітка (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий