Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Круті хлопці (2017)

Круті хлопці (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Бойовики, Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 76 хв.
  • Режисер: Генрі Рузвельт, W. B. Zullo
Дивитися повний фільм Круті хлопці (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Автори кртини Круті хлопці розповідють біогрфію двох сміливих людей - Біллі і Френк. Вони двно дружть і є здтними кртистми. Хлопці з дитинств зймються бойовими мистецтвми і плнують зробляти н боях непогні грошові кошти. Вони вирішують оргнізувти боротьбу без првил, у якій зпрошується кожен, хто готовий продемонструвти громдськості нявні нвички.

Непрофесіонли висловлюють бжння взяти учсть у змгннях. Але Біллі з Френком стикються з непереборною перешкодою в особі првоохоронної системи. Предствники зкону не погоджуються видти їм дозвіл н проведення подібних турнірів. Незвжючи н зборону влди, діяльні товриші не здються і знходять відповідне місце для релізції здумного.

З чсом підпільний бізнес ключових персонжів починє нбирти обертів. Любителі видовищних шоу мріють потрпити н зхоплююче дух зхід, бійці довести влсну мйстерність. У хризмтичних приятелів з'являються цікві ідеї, які вони з ентузізмом втілюють. Поліції стє відомо про нелегльному підприємстві, і вони роблять спроби відшукти зтишне лігво відвжних чоловіків.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 17-01-2018, 17:07
Відгуків 0
Переглядів: 651

Круті хлопці (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий