Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Колишні 2 / Повернення колишніх 2 (2015)

Колишні 2 / Повернення колишніх 2 (2015) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2015
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Китй
  • Тривалість: 108 хв.
  • Режисер: Тянь Юйшэн
Дивитися повний фільм Колишні 2 / Повернення колишніх 2 (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Головною дійовою особою комедійної дрми Повернення колишніх 2 стє мбітн і ндмірно діяльн юн особ по імені І Цзе. Вон одержим ідеєю побудувти вржючу кр'єру н вибрному поприщі і щиро ввжє, що для досягнення мсштбної мети допустимо використовувти будь-які зсоби. Жінк прцює у реклмній компнії, стіни якої щодня приходять нтовпи знменитостей для учсті у фотосесіях.

І Цзе готов зйнятися піром зпрошених ртистів і співків, ле н превеликий жль їй не довіряють роботу зі світовими зіркми. Одного рзу кохний вирішив розлучитися з нею по телефону. Нещсн дівчин не витримл і розплклся прямо в гентстві. Молодий виконвець Ю Фей прийшов н виручку незнйомці і поспішив підствити дружнє плече. Чоловік помилково подумв, що вон є директором фірми і посприяє в кр'єрному зростнні.

Після знйомств з І Цзе молодий чоловік зміг прослвитися і обзвестися шнувльникми своєї творчості. Нївн дівчин зкохлся з тлновитого Ю Фея і тємно з нього зітхл. Вон не перествл стежити з життям обрнця і сподівлся н симптію у відповідь. Співк оточувл мс довгоногих крсунь, ле його серце не вдлося підкорити ні однією з них.
Автор: adminko, додано 18-01-2018, 16:58
Відгуків 0
Переглядів: 340

Колишні 2 / Повернення колишніх 2 (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий