Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Енергетична революція сьогодні (2017)

Енергетична революція сьогодні (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 71 хв.
  • Режисер: Джеймс Редфорд, James Redford
Дивитися повний фільм Енергетична революція сьогодні (2017) безкоштовно з українським дубляжем. У кртині Енергетичн революція сьогодні розкзно про глобльну проблему. Людство злежить від енергії і нвіть якщо н кільк хвилин відключити електрику по всій плнеті, то нстне колпс. А що буде, якщо АЕС, ТЕЦ т інші генеруючі і трнсформуючі стнції зупиняться н годину, тиждень, місяць?

Люди нвчилися збезпечувти себе безперебійної енергією, при цьому вони вперто не помічють нсувється згрози - виснження ресурсів. Щодня з ндр Землі викчуються мільйони кубометрів вуглеводнів, які бнльно не зповнюються. Джеймі Редфорд вирішив вивчити це питння мксимльно доклдно і неупереджено

Автор об'їхв цілий ряд крїн і поговорив з людьми з різних сфер діяльності. Його співрозмовникми стли робітники, бізнесмени, екологи, звичйні люди з їх унікльною точкою зору. Кожен з них стурбовн поточною ситуцією і з тривогою думє про мйбутнє

Але вжливіше всього було спілкувння Джеймі з людьми нуки, що зймються питннями генерції енергії. Сме вони стоять біля витоків нової епохи, здтної дти людям мйбутнє. У нйближчі роки вчені плнують придумти способи і технології, які збезпечть потреби мільярдів жителів плнети.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 18-01-2018, 16:58
Відгуків 0
Переглядів: 865

Енергетична революція сьогодні (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий