Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Здравія бажаю! або Скажений дембель (1990)

Здравія бажаю! або Скажений дембель (1990) онлайн українською

Здрвия желю! или Бешеный дембель
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1990
  • Жанр: Комедії, Воєнні
  • Країна: СРСР
  • Тривалість: 76 хв.
  • Режисер: Юрій Волкогон
Дивитися повний фільм Здравія бажаю! або Скажений дембель (1990) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет кінострічки «Здрвія бжю! бо Скжений дембель» крутиться кругом ндміру відповідльної і нполегливої Міті Агфонов. Його вільне життя зкінчується в день проводів в рмію. Коли новий боєць приїжджє у військову чстину, стрші з звнням поспішють пояснити првил поведінки. Юнк не погоджується сліпо слідувти встновленому порядку в кзрмі. Він ввжє з потрібне суворо дотримувтися сттут.

Розбіжності з строслужщими призводять до великого конфлікту. У спрву втручється всевидюще кпітн. Керівництво дє нкз прпорщику Хмрі розібртися в що відбувється і провчити нхбного новобрнця. Він вимгє від молодої людини вивчити сттут і через пру годин приходить з перевіркою. Поки Агфонов стоїть н посту і здє іспит, принциповий чоловік змушений перебувти н вулиці і в результті отримує обмороження.

Незбром Мітя зустрічє симптичну незнйомку, як виявляється дочкою комндир. Призовник зхоплюється чрівною крсунею і починє виявляти всілякі знки увги. Хлопчин з ентузізмом береться з ремонт телевізор. Після його мніпуляцій мил дівчин здобувє можливість проглядти не тільки вітчизняні, ле й іноземні телекнли.
Автор: zombie, додано 18-01-2018, 16:58
Відгуків 0
Переглядів: 484

Здравія бажаю! або Скажений дембель (1990) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий