Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Три богатиря: Хід конем (2015)

Три богатиря: Хід конем (2015) онлайн українською

Три богтыря: Ход конем
Дивитися повний мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Творці проекту Три богтиря: "Хід конем" продовжують розповідти про незвичйні пригоди добрих молодців і їх численних приятелів. Н Русі проживє слвний нрод. Нселення не лінується вствти з півнями і прцювти по господрству, щоб ввечері мти можливість смчно поїсти і відпочити в хорошій компнії.

Як-то рз трійк головорізів вирішил розробити плн звоювння Київської держви. Нишпорк кінь Юлій ств свідком їхньої змови і поспішив з доносом до првителя Володимиру. Князь влштувв переполох і зхотів зкликти зрдників до відповідльності. Однк помічник доповів йому про те, що дружин відійшл у спрвх держвної вжливості і повернеться нступного тижня. Тоді повелитель згдв про непереможних богтирів, які перебувли н черговому звднні по знешкодженню небезпечного пірт.

Володимир з вірним сортником вирішили не пороти грячку, смостійно розвідти обстновку. Усвідомивши, що поодинці вони не впорються, ключові персонжі порхувли потрібним втекти з плцу. Щоб зробити гроші, безжурні оптимісти не соромилися просити милостиню і перевіряти удчу в зртних ігрх. Коли герої зовсім зневірилися, н підмогу прийшли відвжні богтирі.
Автор: zombie, додано 14-07-2018, 14:39
Відгуків 0
Переглядів: 1 015

Три богатиря: Хід конем (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
  • Трейлер
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий