Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Три богатиря: Хід конем (2015)

Три богатиря: Хід конем (2015) онлайн українською

Три богатыря: Ход конем
Дивитися повний мультфільм Три богатиря: Хід конем (2015) безкоштовно з українським дубляжем. Творці проекту Три богатиря: "Хід конем" продовжують розповідати про незвичайні пригоди добрих молодців і їх численних приятелів. На Русі проживає славний народ. Населення не лінується вставати з півнями і працювати по господарству, щоб ввечері мати можливість смачно поїсти і відпочити в хорошій компанії.

Як-то раз трійка головорізів вирішила розробити план завоювання Київської держави. Нишпорка кінь Юлій став свідком їхньої змови і поспішив з доносом до правителя Володимиру. Князь влаштував переполох і захотів закликати зрадників до відповідальності. Однак помічник доповів йому про те, що дружина відійшла у справах державної важливості і повернеться наступного тижня. Тоді повелитель згадав про непереможних богатирів, які перебували на черговому завданні по знешкодженню небезпечного пірата.

Володимир з вірним соратником вирішили не пороти гарячку, а самостійно розвідати обстановку. Усвідомивши, що поодинці вони не впораються, ключові персонажі порахували потрібним втекти з палацу. Щоб заробити гроші, безжурні оптимісти не соромилися просити милостиню і перевіряти удачу в азартних іграх. Коли герої зовсім зневірилися, на підмогу прийшли відважні богатирі.
Автор: zombie, додано 19-01-2018, 11:21
Відгуків 0
Переглядів: 8 427

Три богатиря: Хід конем (2015) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: