Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Життя після кар'єри в порно (2012)

Життя після кар'єри в порно (2012) онлайн українською

After Porn Ends
  • Якість: HDRip
  • Звук: Авторский
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2012
  • Жанр: Документальні
  • Країна: США
  • Тривалість: 94 хв.
  • Режисер: Брйс Вгонер
Дивитися повний фільм Життя після кар'єри в порно (2012) безкоштовно з українським дубляжем. З остнні пру десятиліть порноіндустрія еволюціонувл і здобул небияку популярність. Це пов'язно з доступністю інтернету. Зрз мло хто згдє зірок длт, що стояли біля витоків цього пікнтного ремесл. Але сме ці люди буквльно своїми тілми зробили популярним жнр кіномистецтв.

У кртині Життя після кр'єри в порно розповідється про зірок минулих років, нині злишили професію. Хтось бнльно пострів і опинився не у спрв, яких більшість. Н жль, вік невблгнний до крсуням, швидко роблячи бляклої нвіть сму яскрву зовнішність. Є серед них ті, хто ств жертвою невдлих плстичних оперцій. Нслідки невмілих дій хірургів виявлялися різними: від фізичних недуг, до фтльних результтів.

Зірки порно розповідють про своїх різні долі. Деякі з них нповнені щстям, успіхом і солідними гоноррми, інші обертються повним розчрувнням і гньбою. Не всі змогли пережити незвичйну «слву», виявился дуже яскрвою і швидкоплинною. Але «подвиги» кожної з жінок нзвжди злишилися збереженими н відео, тому лжі через декільк поколінь люди зможуть побчити світнок порноіндустрії.
Автор: zombie, додано 19-01-2018, 11:22
Відгуків 0
Переглядів: 629

Життя після кар'єри в порно (2012) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий