Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ В країні аксолотлів (2017)

В країні аксолотлів (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: Німеччин
  • Тривалість: 94 хв.
  • Режисер: Helene Hegemann
Дивитися повний фільм В країні аксолотлів (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет дрмтичної кртини В крїні ксолотлів зкручений нвколо юної особи по імені Мифти, з родичкою якої стлося стршне нещстя. Коли померл її мм, неповнолітня дівчин в компнії з сестрою і бртом були змушені влштувтися н околиці столиці Німеччини. Вони оселилися в строму житлі в очікувнні того, що фіннсове стновище сім'ї стбілізується.

Рзом з дітьми живе їхній бтько, який не поспішє турбувтися про потомство. Чоловік ввжє з крще проводити дозвілля з неспішним спілкувнням н піднесені, чсом філософські теми. Безвідповідльного предк мло турбує те обствин, що спдкоємці зобов'язні здобувти освіту, не шукти гроші н прожиток. Інфнтильний бтько не поспішє виховувти підростюче покоління, тому їм доводиться піклувтись про себе смостійно.

З причини погної успішності і прогулів Мифти вигняють з нвчльного зклду. Але пнянки мло хвилюють уроки, оскільки вон двно зкохн у доросле дму. 40-річн обрниця героїні проживє в шикрному будинку і обожнює стильні вбрння. Вон добре збезпечен і не помічє 16-річну прихильницю. Дівчин стрждє від неподілених почуттів, ле не може зборонити серцю любити.

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 20-01-2018, 13:04
Відгуків 0
Переглядів: 264

В країні аксолотлів (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий