Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Містер Рузвельт (2017)

Містер Рузвельт (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Комедії
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Ноель Крісті Уеллс
Дивитися повний фільм Містер Рузвельт (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Емілі нродился і виросл в мленькому містечку, розтшовному в Техсі. Протягом десятиліть сім'я героїні фільму містер Рузвельт володіє невеликою фермою. Але дівчин не мє нміру провести все життя в сільській глушині. Вон хоче домогтися популярності, стти популярною ктрисою. Тим більше, що у мйбутньої зірки є всі шнси досягти успіху. Адже вон мє не тільки чудовим почуттям гумору, ле і дивовижною цілеспрямовністю. Нвіть кохній людині не вдлося відговорити крсуню від своїх плнів. Розірввши зручини, вон відпрвляється у Нью-Йорк н пошуки крщого життя.

Проходить кільк років. Незвжючи н всі стрння, Емілі тк і не вдється домогтися популярності. Вон періодично отримує невеликі ролі в серілх і продовжує мріяти про влсний комедійному шоу. Дізнвшись про те, що колишній кохний серйозно хворий, героїня моментльно міняє свої плни. Вон збирє влізу і відпрвляється додому. Дівчин щиро хоче допомогти молодій людині впортися з недугою. Але незбром дізнється, що нречений длеко не смотній.

У нього є дівчин, з якою молод людин живе рзом вже кільк місяців. Упрямиц Емілі теж поселяється в будинку колишнього кохного. Тепер їй нлежить не тільки розібртися у своїх почуттях до хлопця, ле і знйти спільну мову з його новою псією. Чи вдсться героїні впортися з ситуцією і не вдрити в бруд обличчям?

Фільми 2017 які вже вийшли комедії

Автор: adminko, додано 20-01-2018, 13:04
Відгуків 0
Переглядів: 983

Містер Рузвельт (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий