Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шопінг-тур (2013)

Шопінг-тур (2013) онлайн українською

Шопинг-тур
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2013
  • Жанр: Трилери, Жахи, Комедії
  • Країна: Росія, Фінляндія
  • Тривалість: 70 хв.
  • Режисер: Михйло Бршинский
Дивитися повний фільм Шопінг-тур (2013) безкоштовно з українським дубляжем. Події дрмтичної кртини Шопінг-тур розгортються в сучсному світі. Місце дії - Фінляндія. В іноземне держв відпрвляється компнія безтурботних громдян, які постійно проживють в Російській Федерції. Основною метою ціквої поїздки є вигідне придбння шуб і інших товрів тривлого користувння. Герої знходяться в передчутті відмінного проведення чсу. Вони сподівються н те, що у них вдло вийде поєднти відпочинок з вчиненням корисних покупок.

Ключові персонжі приїжджють в чужу крїну 21 червня. Ніхто з них не підозрює про те, що сме в цей знменний день корінне нселення зобов'язне щорічно проводити стровинний ритул. Жителі дотримуються двньої трдиції і відловлюють приїжджють в місто людей. Це робиться для того, щоб покуштувти людської крові т виконти обов'язок перед предкми.

В цьому році у вир жхливих подій потрпив неповнолітній хлопчин з Росії. Він добре зкінчив 8-й клс і мм подрувл примірного син мобільний телефон. Хлопчик сподіввся н те, що зможе відобрзити дивовижні пм'ятки Фінляндії, ле рельність виявился нбгто жхливіше.
Автор: zombie, додано 20-01-2018, 13:04
Відгуків 0
Переглядів: 875

Шопінг-тур (2013) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий