Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Шовковий шлях (2017)

Шовковий шлях (2017) онлайн українською

Дивитися повний фільм Шовковий шлях (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Не так давно Дафна відсвяткувала своє двадцятиріччя. Героїня фільму Шовковий шлях відрізняється енергійним і допитливим характером. А ще, як і всі дівчата її віку, мріє про справжнє кохання. Вдивляючись в обличчя незнайомців на вулиці, красуня намагається розгледіти очі того єдиного, хто стане її долею. Але всі спроби завести серйозні стосунки закінчуються повним провалом.

Одного разу, повертаючись з роботи, Дафна стикається зі своїм новим сусідом по сходовій площадці. Симпатичний молодий чоловік першим заговорює з нею, щиро посміхається і запрошує попити кави. Поза себе від радості, героїня моментально погоджується. З кожною хвилиною вона все більше захоплюється своїм новим знайомим. Хлопець багато розповідає дівчині про своє життя, роботу і сім'ю. А з часом стає для сусідки близьким другом.

Але Дафна навіть не підозрює, що насправді молодий чоловік - звичайний брехун. Не кажучи дівчині ні слова правди, він примудряється завоювати її довіру. А незабаром просить героїню віднести невеликий згорток в умовлене місце і отримати за це гроші. Вона і уявити собі не може, що цей безневинний вчинок назавжди переверне її життя. Адже чарівний сусід - безпринципний наркоторговець. І готовий на все заради вигоди

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 22-01-2018, 14:51
Відгуків 0
Переглядів: 2 338

Шовковий шлях (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: