Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018)

Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) онлайн українською

Дивитися повний фільм Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) безкоштовно з українським дубляжем. Європа, 20-ті роки минулого століття. Перебував у розташуванні МАКУСА чорний маг Геллерт Вальд знаходить спосіб втекти. Він з блиском виконує дану раніше клятву і починає грандіозний збір своїх послідовників. Чаклуни і чарівники, які постають під прапор лиходія, не знають справжніх мотивів свого лідера

Геллерт має намір зробити з магії повсюдну домінанту, що робить кожного її володаря вищою істотою на планеті. Магічний Конгрес не може допустити здійснення цих та інших планів Вальда. Щоб зупинити могутнього супротивника, Дамблдор закликає на допомогу одного з кращих екс-підопічних Ньюта Саламандера. Саме він колись надав підтримку в упійманні лиходія і тепер може повторити скоєне

Саламандер не здогадується, що вплутується в небезпечну авантюру. З моменту останньої зустрічі його візаві став набагато хитріший і небезпечніша, тому що представляє смертельну загрозу. До Ньюту примикають його товариші: Якоб і сестри Голдштейн. Разом вони ступають на стежку битв та випробувань, у яких буде багато подвигів і особистих трагедій. Дізнатися про подальші події можна з фільму Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда.

Фільми 2018 які вже вийшли

Автор: adminko, додано 16-12-2018, 13:54
Відгуків 0
Переглядів: 12 554

Фантастичні тварини: Злочини Грін-де-Вальда (2018) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: