Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Світло місяця (2017)

Світло місяця (2017) онлайн українською

  • Якість: DVDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Джессік Томпсон
Дивитися повний фільм Світло місяця (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Бонні нродился і виросл в Нью-Йорку. Здійснивши свою двню мрію, героїня фільму Світло місяця стл зтребувним рхітектором. Дівчині відмінно вдється поєднувти успіх у професійній сфері з бурхливим особистим життям. Не тк двно вон зустріл чрівного Метт, який незбром ств для крсуні кохним чоловіком. Хлопець не обмежує свободу своєї обрниці, розуміючи, що для неї вжливо відчувти себе незлежною. Сме з цієї причини він спокійно відпускє мйбутню нречену н вечірку, присвячену дню нродження однієї з її подруг.

Спілкувння з друзями зтягується до глибокої ночі. Будучи у відмінному нстрої, Бонні вирішує прогулятися додому пішки. Вон почувє себе ндзвичйно щсливою і постійно думє про Метт. Але по дорозі до дому н дівчину нпв невідомий чоловік. Він жорстоко б'є і гвлтує нещсну, після просто кидє бездихнне тіло в брудному провулку. Прийшовши в себе через деякий чс, героїня нсилу піднімється н ноги і добирється до квртири.

Вон відрзу ж розповідє Метту про те, що трпилося. Але Бонні не може змусити себе звернутися в поліцію. Адже тоді всі оточуючі будуть сприймти її лише як жертву. Чи вдсться дівчині впортися з пережитим трвмою і знову повернутися до звичйного життя?

Самі нові фільми 2017

Автор: adminko, додано 22-01-2018, 14:51
Відгуків 0
Переглядів: 951

Світло місяця (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий