Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Швейцар (2014)

Швейцар (2014) онлайн українською

Швейцр
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2014
  • Жанр: Трилери
  • Країна: Росія
  • Тривалість: 90 хв.
  • Режисер: Аркдій Яхніс
Дивитися повний фільм Швейцар (2014) безкоштовно з українським дубляжем. Герой кртини Швейцр - чоловік, який прцює н скромній посді в шикрному ресторні. Він - обслуговуючий персонл, якого ніхто і ніколи не помічє. Але з удвною простотою криється інш, приховн від сторонніх очей життя.

Використовуючи роботу як «ширму» швейцр є ктивним членом небезпечної бнди. Він і спільники спецілізуються н киндеппинге - викрдення дітей зможних бтьків. Герою відводиться звичн роль сторож об'єкт до моменту викупу. Нехй робітк не нйприємніш і небезпечн, ле вон приносить колосльні прибутки.

З чс злочинної діяльності швейцр примудрився не збруднити руки кров'ю. Але кільк рзів він був близький до фтльного кроку, після якого вже не злишилося б зворотного шляху. Ось і нов спрв обернулося не нйпростішою ситуцією. Черговим об'єктом виявился молод дівчин, родичі якої опинилися перед фктом: гроші бо смерть близької людини.

Але рядовий випдок стє почтком нової історії. Злякн жертв готується до смерті, не вірячи в блгополучний результт спрви, її сторож несподівно пропонує поговорити. В процесі спілкувння похмурий чоловік висловлює бжння сповідтися, що остточно вводить героїню в шок.
Автор: adminko, додано 22-01-2018, 14:51
Відгуків 0
Переглядів: 379

Швейцар (2014) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий