Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місячна веселка (1983)

Місячна веселка (1983) онлайн українською

Лунная радуга
Дивитися повний фільм Місячна веселка (1983) безкоштовно з українським дубляжем. Захоплюючі події, описувані в фантастичному романі Місячна веселка, розгортаються на Землі. Видатні вчені проводять численні дослідження і роблять нескінченні спроби пояснити появу "чорних слідів" в атмосфері. Останнім часом подібного роду плям зареєстровано немислиму кількість, що змушує глибоко замислитися над причинами їх виникнення.

Аномалії змушують уряд сформувати групу фахівців і відправити їх в космічний простір. У завдання команди входить підлетіти до супутника Урану і визначити, з-за чого руйнується геологічний шар. В процесі виконання важливої місії транспортний засіб розбивається. Вижити вдається лише половині космонавтів. Хлопці подорожують по Сонячній системі, купуючи надприродні можливості. Члени колективу наділяються здатністю швидко пересуватися на значні відстані.

Через випромінювання на рідній планеті ключових персонажів починаються незрозумілі явища. Особливо тривожать вчений братію часті магнітні бурі. У космосі приховано колосальну кількість таємниць, на розгадку яких необхідно витратити не одне десятиліття.
Автор: adminko, додано 22-01-2018, 21:20
Відгуків 0
Переглядів: 1 133

Місячна веселка (1983) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: