Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Місячна веселка (1983)

Місячна веселка (1983) онлайн українською

Луння рдуг
Дивитися повний фільм Місячна веселка (1983) безкоштовно з українським дубляжем. Зхоплюючі події, описувні в фнтстичному ромні Місячн веселк, розгортються н Землі. Видтні вчені проводять численні дослідження і роблять нескінченні спроби пояснити появу "чорних слідів" в тмосфері. Остннім чсом подібного роду плям зреєстровно немислиму кількість, що змушує глибоко змислитися нд причинми їх виникнення.

Аномлії змушують уряд сформувти групу фхівців і відпрвити їх в космічний простір. У звдння комнди входить підлетіти до супутник Урну і визнчити, з-з чого руйнується геологічний шр. В процесі виконння вжливої місії трнспортний зсіб розбивється. Вижити вдється лише половині космонвтів. Хлопці подорожують по Сонячній системі, купуючи ндприродні можливості. Члени колективу нділяються здтністю швидко пересувтися н знчні відстні.

Через випромінювння н рідній плнеті ключових персонжів починються незрозумілі явищ. Особливо тривожть вчений бртію чсті мгнітні бурі. У космосі приховно колосльну кількість тємниць, н розгдку яких необхідно витртити не одне десятиліття.
Автор: adminko, додано 22-01-2018, 21:20
Відгуків 0
Переглядів: 508

Місячна веселка (1983) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий