Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Самотнім надається гуртожиток (1984)

Самотнім надається гуртожиток (1984) онлайн українською

Одиноким предоствляется общежитие
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1984
  • Жанр: Комедії, Мелодрами
  • Країна: СРСР
  • Тривалість: 89 хв.
  • Режисер: Смсон Смсонов
Дивитися повний фільм Самотнім надається гуртожиток (1984) безкоштовно з українським дубляжем. У звичйному жіночому гуртожитку пнує повн ідилія. Неформльним лідером колективу є діяльн Вір Голубєв, як взял н себе місію по влштувнню особистого життя кожної проживє дівчини. Героїня мйстерно збирє дні про потенційних нречених, пише їм листи з зпитннями і зводить з відповідними дмми. Вон знходить хлопців з усього неосяжного Союзу.

«Свх» вже одружил чимло пр, і в кожної вон бул почесним гостем н весіллі. Првд, смій Вірі поки не щстить в особистому житті. Розумн і прониклив пні ніяк не може зустріти того єдиного, який зрозуміє і оцінить її по достоїнству. Героїня кртини Смотнім ндється гуртожиток вже втртил ндію вийти зміж, тому зосередился н допомогу оточуючим.

Коли в гуртожиток признчють нового коменднт Віктор Фролов, то в жіночому колективі починється легкий переполох. Чоловік одрзу починє встновлювти нові порядки, з-з чого свриться з Вірою т іншими підопічними. Але його суворий норов поступово змінюється, дже глв общги несподівно для себе по-спрвжньому зкохується. Злишилося дізнтися, чим відповісти обрниця.
Автор: zombie, додано 23-01-2018, 10:53
Відгуків 0
Переглядів: 935

Самотнім надається гуртожиток (1984) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий