Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Спортлото-82 (1982)

Спортлото-82 (1982) онлайн українською

Спортлото-82
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1982
  • Жанр: Пригоди, Комедії
  • Країна: СРСР
  • Тривалість: 89 хв.
  • Режисер: Леонід Гйдй
Дивитися повний фільм Спортлото-82 (1982) безкоштовно з українським дубляжем. Рдянський Союз, длекий 1982 рік. З нстнням літ трудящі спрямовуються н курорти Криму. У звичйному купе поїзд йдуть торгш Сн Снич, нкопичив грошей н перепроджу речей. Поруч з ним подорожує Михйло, який присвятив своє життя зхоплення льпінізмом. Третього попутник звти Костя. Він - простий роботяг, який скориствся шнсом побчити крїну і відпочити н піщних пляжх. Змикє компнію крсуня Тня, чекє зустрічі з кохним. З випдковим збігом обствин герої в дорозі читють один і той же детектив.

Н одній зі стнцій Костянтин і Тня купують лотерейний квиток. Не вірячи в успіх, вони зповнюють його довільними цифрми. Але після прибуття скепсис молодих людей змінюється зхопленням, дже номери виявляються вигршними! Влснику квитк поклдється немислим сум в 20 тисяч рублів. Ось тільки зповітний ппірець з номерми ніяк не вдється знйти. Після недовгих роздумів Костя робить висновок, що хтось з попутників помилково взяв його книгу з зповітним квитком.

Герої вирушють н пошук недвніх знйомих, що стє почтком дивовижних пригод. Дізнтися подробиці історії можн з фільму Спортлото-82.
Автор: adminko, додано 23-01-2018, 10:54
Відгуків 0
Переглядів: 722

Спортлото-82 (1982) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий