Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Бур'яни у вогні (2016)

Бур'яни у вогні (2016) онлайн українською

Dim ng bo
Дивитися повний фільм Бур'яни у вогні (2016) безкоштовно з українським дубляжем. Отримавши розподіл в середню школу Кей Кок в якості директора, Лу Квон-фен сильно засмутився. Адже потрапити сюди боялися всі без винятку педагоги – за школою значилася погана слава. Це місце за очі називали «Бур'яни у вогні». І неспроста. Адже перебуваючи в бідному кримінальному районі, школа на дві третини складалася з малолітніх бандитів і проблемних дітей, яким от-от мав стати такими.

Але застосувавши весь свій педагогічний досвід і не опускаючи рук, Лу все ж таки знайшов підхід до своїх підопічних. Підхід досить радикальний і нестандартний. Особливо для Китаю 1984-го року. Заповзятливий директор вибив грант уряду на розвиток спортивної програми. На кошти якого планував створити першу шкільну команду по бейсболу. Вважаючи, що спортивні досягнення, дисципліна і тренування зможуть зробити з хуліганів справжніх професійних гравців. І заради цього він навіть готовий був пожертвувати власною репутацією, поставивши на кон все, що мав. Бо свято вірив у те, що зовсім не визначає місце людини, а несприятливі умови і відсутність мотивації, з якими йому доведеться стикатися щодня.
Автор: adminko, додано 28-03-2017, 22:00
Відгуків 0
Переглядів: 2 068

Бур'яни у вогні (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: