Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Вина (2017)

Вина (2017) онлайн українською

  • Якість: HDRip
  • Звук: Дубляж
  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 2017
  • Жанр: Драми
  • Країна: США
  • Тривалість: 100 хв.
  • Режисер: Куїнн Шепрд
Дивитися повний фільм Вина (2017) безкоштовно з українським дубляжем. Ебігейл всього п'ятндцять, ле в її житті вже було бгто болю і стржднь. З-з спдковою психічної хвороби героїня фільму Вин проходил лікувння в клініці для душевнохворих. Вон з жхом згдує ті дні, коли бул змкнен в своїй плті і могл бчити небо лише через злізну решітку. Але з чсом душевний стн дівчини стло більш стбільним. Сме тому головний лікр лікрні прийняв рішення відпрвити пцієнтку додому.

Щоб допомогти дочці швидше позбутися тяжких спогдів, бтьки дівчинки переїжджють в інше місто. Ебігейл йде в нову школу, де сподівється незбром звести друзів. Симптичн т розумн дівчин моментльно викликє нпди ревнощів у місцевої королеви крси - Меліси. Ненвидячи новеньку всім серцем, підл дівчин починє пліткувти з спиною.

Але Ебігейл не підозрює про підступи одноклсниці. Вон щиро зхоплен чрівним вчителем літертури Джеремі. Незвжючи ні н які зборони, між молодим виклдчем і його чрівною ученицею зв'язується пристрсний ромн. Про подію відрзу дізнється всюдисущ Меліс. Вон вирішує скористтися інформцією в своїх цілях і згньбити зкохних.

Самі нові фільми 2017

Автор: zombie, додано 23-01-2018, 22:46
Відгуків 0
Переглядів: 582

Вина (2017) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий