Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Він гірше мене (1985)

Він гірше мене (1985) онлайн українською

  • Озвучка: Російська
  • Рік виходу: 1985
  • Жанр: Комедії
  • Країна: Ітлія
  • Тривалість: 108 хв.
  • Режисер: Енріко Олдоїні
Дивитися повний фільм Він гірше мене (1985) безкоштовно з українським дубляжем. Героями кртини Він гірше мене стє нерозлучн прочк вірних приятелів - Леонрдо і Лучно. Незвжючи н досить дорослий вік, в душі вони злишються пустотливими дітьми. Хлопці невпинно влштовують веселі зходи і обожнюють розігрувти численних знйомих. Оточення не перестє дивувтися їх міцними дружніми відносинми, які з рокми не змінюються.

Одного рзу шляху Леонрдо перетнулися з чрівною крсунею Джовнною. Він зкохвся в дівчину і почв ктивно з нею доглядти. Пнночк проявил симптію у відповідь, і незбром погодился вийти з нполегливого злицяльник зміж. Щсливі улюблені стли ретельно готувтися до весільної церемонії і сповістили про нближення рдісної події.

Лучно виявився єдиним, кого несподівн новин стривожил. Він всерйоз зляквся, що крщий друг зосередить увгу н новоявленої дружині і перестне спілкувтися з ним. Стурбовний чоловік прийняв егоїстичне рішення перешкодити уклдення шлюбного союзу. З-з своїх витівок бідолх втртив робочого місця. Але ніякі перешкоди н шляху до зповітної мети не змусили хлопця переосмислити влсну поведінку і погодитися з вибором товриш.
Автор: adminko, додано 23-01-2018, 22:50
Відгуків 0
Переглядів: 1 181

Він гірше мене (1985) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий