Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чарівна лампа Аладдіна (1967)

Чарівна лампа Аладдіна (1967) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чарівна лампа Аладдіна (1967) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет захоплюючої мелодрами Чарівна лампа Аладдіна крутиться навколо добропорядного і чуйного юнаки, проживає в бідному кварталі Багдада. Він не може похвалитися наявністю грошових коштів, але брак фінансів анітрохи його не засмучує. Безжурний хлопчина продовжує вірити в чудеса і сподіватися на світле майбутнє.

Одного разу шляху Аладдіна перетинаються з химерною і розпещеною дівчиною Будур. Вона є спадкоємицею великого султана. Суворий батько видає жорстокий наказ. Будь-який громадянин, що наважився поглянути на його чарівну доньку, підлягають негайної страти. Принцеса вимагає від нового знайомого, щоб той подивився їй в очі. Хлопець догоджає високопоставленої особи і з першого погляду зачаровується її неземною красою.

Аладдін знаходить таємничу лампу, потерши яку, стає господарем могутнього джина. Він обіцяє виконати найсміливіші бажання молодого володаря і допомагає виплутуватися з великих труднощів. Після того, як ключовий персонаж закохується в чарівну Будур, у нього з'являється суперник Магрібінец. Безжалісний чаклун володіє неймовірною силою, але і у відважного героя є віддані соратники.
Автор: zombie, додано 23-01-2018, 22:50
Відгуків 0
Переглядів: 2 374

Чарівна лампа Аладдіна (1967) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: