Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Чарівна лампа Аладдіна (1967)

Чарівна лампа Аладдіна (1967) онлайн українською

Дивитися повний фільм Чарівна лампа Аладдіна (1967) безкоштовно з українським дубляжем. Сюжет зхоплюючої мелодрми Чрівн лмп Алддін крутиться нвколо добропорядного і чуйного юнки, проживє в бідному квртлі Бгдд. Він не може похвлитися нявністю грошових коштів, ле брк фіннсів нітрохи його не зсмучує. Безжурний хлопчин продовжує вірити в чудес і сподівтися н світле мйбутнє.

Одного рзу шляху Алддін перетинються з химерною і розпещеною дівчиною Будур. Вон є спдкоємицею великого султн. Суворий бтько видє жорстокий нкз. Будь-який громдянин, що нвжився поглянути н його чрівну доньку, підлягють негйної стрти. Принцес вимгє від нового знйомого, щоб той подивився їй в очі. Хлопець догоджє високопоствленої особи і з першого погляду зчровується її неземною крсою.

Алддін знходить тємничу лмпу, потерши яку, стє господрем могутнього джин. Він обіцяє виконти нйсміливіші бжння молодого володря і допомгє виплутувтися з великих труднощів. Після того, як ключовий персонж зкохується в чрівну Будур, у нього з'являється суперник Мгрібінец. Безжлісний чклун володіє неймовірною силою, ле і у відвжного героя є віддні сортники.
Автор: zombie, додано 23-01-2018, 22:50
Відгуків 0
Переглядів: 835

Чарівна лампа Аладдіна (1967) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Плеєр
Відео файл не знайдено? Відключіть блокувальник реклами чи обновіть його!
Загрузка...

Шановний відвідувачу, хочемо трохи пояснити ситуацію з українськими звуковими доріжками. Переважна більшість контенту є у вільному доступі, однак російською мовою. Тому нам потрібно майже всі фільми та серіали шукати українською мовою, завантажувати та перекодовувати. Це все робиться не швидко, тому з часом утворилась черга, згідно з якою ми завантажуємо новий контент. Тому, якщо ви хочете щось швидко побачити, напишіть про це коментар, де обгрунтуйте, чому саме ця новина повинна бути поза чергою. Дякуємо за розуміння!

Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail:
Введіть код: *
Натисніть на зображення, щоб оновити код, якщо він нерозбірливий