Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006)

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) безкоштовно з українським дубляжем. Льодовиковий період виявився не таким страшним, як його пророкували. До того ж закінчився він, ледь встигнувши розпочатися. Змінило «Льодовиковий період 2: Глобальне потепління», яке стало причиною танення льодів, сходження лавин і виходу річок з берегів. І тепер тваринам, яким ще вчора загрожувало вимирання від холоду, загрожує нова біда – затоплення. Тому звірі вирішили знову покинути свої будинки і шукати кращого місця для проживання. І на цей раз Менні, Сід і Дієго вирушили з усіма. І шляхи їх чекало відразу кілька сюрпризів.

По-перше, сумний з приводу того, що він залишився останнім представником свого виду на землі Менні раптом зустрів мамонтиху Еллі. Яка виросла в родині опосумів і впевнено вважала і себе теж опосумом, тому і знати не знала ні про які мамонтах. По-друге, Сід випадково розколов льодовик, в якому довгі століття були заморожені дві первісні ящірки. За цей час вони встигли добряче зголодніти. І ледь їх в'язниця виявилася зруйнованою, вони кинулися шукати собі прожиток. І лінивець, мамонт і тигр їх цілком влаштовували в якості сніданку.
Автор: zombie, додано 16-03-2018, 12:16
Відгуків 0
Переглядів: 12 763

Льодовиковий період 2: Глобальне потепління (2006) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: