Реєстрація
Авторизація
Логін:
Пароль:Забули?
» » ⭐ Кунг-фу Панда 3 (2016)

Кунг-фу Панда 3 (2016) онлайн українською

Дивитися повний мультфільм Кунг-фу Панда 3 (2016) безкоштовно з українським дубляжем. У своїй гучній і повної пригод життя бачив безліч битв, і з'їв просто незліченна кількість тарілок локшини та пельменів. І тепер, щоб просуватися далі і досягати нових вершин майстерності кунг-фу, він повинен сам стати вчителем. Адже тільки той, хто передає своє вміння іншим, може продовжувати пізнавати себе, і відкривати нові горизонти майстерності. На щастя, завдяки чарівності, бажаючих стати учнем великого воїна дракона виявилося величезна кількість. Але от тільки як вибрати з них найбільш гідних? Адже панда зовсім не володіє мудрістю Ши-Фу, і тим більше Угвэя, які змогли навіть в такому незграбному товстуні як За розглянути непереможного воїна.

Але, як виявилося, далеко не пошуки приймача стали найбільш складним завданням майстра-По. Адже над долиною Дракона нависла нова загроза, подібної якій ще ніхто ніколи не зустрічав. І тепер, панда за допомогою несамовитої п'ятірки повинен не тільки відобразити нову напасть, і врятувати всіх мирних жителів, але ще і при цьому не забувати про своїх учнів, які стануть «слабким місцем» незламного героя, яким не погребує скористатися підступний противник.
Автор: adminko, додано 16-03-2018, 12:45
Відгуків 0
Переглядів: 24 937

Кунг-фу Панда 3 (2016) українською мовою безкоштовно в хорошій якості

  • Укр.1
  • Укр.3
  • Укр.2
  • Рос.-Укр.
  • Рос.
  • Рос.

Додаткові матеріали

  • Плеєр
Гальмує відео? Можливо проблема у вашому браузері. В такому разі ви можете скачати та встановити браузер Opera останньої версії.
Набридла реклама? Тоді зареєструйтесь, і її більше не буде!
Додати відгук
Ім'я:*
E-Mail: